Už je to nějaký ten pátek, co bylo rozšířeno parkoviště u polikliniky na Vltavínské ulici a změněn výjezd. Ale na zemi stále zůstává původní vodorovné značení. Každý den tak můžeme být svědky situací, kdy řidiči tyto značky poctivě následují, dojedou k obrubníku a na plném parkovišti se otáčejí. Přitom stačilo tak málo. Udělat nové značení a odstranit staré. Ale také mělo vedení města rovnou vyspravit díry na starém parkovišti, které tam už nějaký měsíc jsou. Pro řidiče je tento stav nevyhovující.

Na uzavřeném zastupitelstvu 18. 3. 2021, kde nám byl představen nový plán parkování na třebíčských sídlištích, tento problém přednesla naše zastupitelka Blanka Kutinová. Vedoucí dopravního odboru Aleš Kratina odpověděl, že co nevidět budou tyto problémy napraveny. O několik dní později byla odstraněna největší díra uprostřed parkoviště, ale zbytek na opravu stále čeká. Stejně jako nové značení. Pokud nebude do termínu zastupitelstva oprava značení realizována a stejně tak úprava povrchu, tak budeme chtít znát přesný termín těchto oprav.

Je nezodpovědné, že si toto odbor dopravy nehlídá sám, stejně jako místostarosta Vladimír Malý, zodpovědný za dopravu. Vše mohlo být vyřešeno během práce na parkovišti, kdy tu byl omezený pohyb vozidel. Takto se řešení problému oddaluje a dále komplikuje. Jaký je stav povrchu a dopravního značení na parkovišti se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích.

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This