Rada města se po mnoha letech odhodlala k přejmenování několika zastávek třebíčské MHD. Jsme rádi, že k tomuto kroku přistoupila, neboť převážnou většinu míst jsme již k přejmenování navrhovali my a to již před několika lety. Konkrétně se bude jednat o následující zastávky MHD:

 

Některé naše úpravy byly odlišné, protože nepovažujeme za šťastné, aby se zastávky MHD pojmenovávaly podle firem, v jejichž okolí leží (pokud na provoz MHD tyto společnosti nepřispívají). To stejné platí i pro některé další budoucí názvy, které nepovažujeme za úplně šťastné. Nicméně přejmenování jako takové je určitě krok správným směrem.

My jsme však neskončili pouze tímto návrhem. Aleš Novák (člen dopravní komise) a Blanka Kutinová (členka komise pro rozvoj města) navrhli dalších 10 míst, kde by bylo vhodné vybudovat zcela nové zastávky MHD. Tato místa si můžete prohlédnout ve videu níže (zde se omlouváme za drobnou chybu – místo Bedřicha Václavka patří označení Smila Osovského). Více o tomto návrhu se dočtete v tomto článku.

 

 

Jsme rádi, že je naše práce viditelná, neboť tyto návrhy zlepšují kvalitu života ve městě. I tento návrh je jasným důkazem, že jsou naše opoziční návrhy užitečné, ač se to vedení města nechce přiznat. V této činnosti budeme pokračovat i nadále, máto smysl.

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This