Vzhledem ke konci letních prázdnin bychom Vám rádi připomněli, že končí prázdninový provoz městské hromadné dopravy. Od 4. 9. tedy již platí jízdní řády pro pracovní dny ve dnech školního vyučování. Pro cestující to znamená změnu odjezdů autobusů především v ranní a odpolední přepravní špičce a zároveň opětovné navýšení počtu spojů.

Zároveň dochází od 1. 9. 2017 k drobným změnám ve stálých jízdních řádech, konkrétně o tyto:

Spoj linky č. 5, který odjíždí ve dnech školního vyučování ze zastávky Za Rybníkem ve 13:26, bude prodloužen ze zastávky Týn do zastávky Hřbitov. Nově bude také odjíždět spoj linky č. 5 s odjezdem ve 14:00 ze zastávky Týn již ve 13:58 ze zastávky Hřbitov.

U dvou spojů linky č. 10 s odjezdem ze zastávky Polinklinika, konkrétně v 7:55 a 8:17, budou přidány zastávky M. Majerové a Gen. Svobody.

Nově bude na lince č. 11 v pracovní dny zaveden nový spoj ve směru thumbnail of Zm-ny010917Cyrilometodějská –> ZŠ Na Kopcích –> Marie Majerové –> Zámek s odjezdem z Karlova náměstí v 16:17.

U linky č. 12 dochází v pátek a sobotu k zavedení nového spoje s odjezdem z Karlova náměstí ve 22:45 a zpět z Ptáčova ve 22:55.

Více informací ohledně městské hromadné dopravy naleznete na webové stránce města www.doprava-trebic.cz.

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This