Vedení města rozhodlo o nových digitálních označnících pro MHD v celém našem městě. Vybralo určitý typ označníků, dodavatele a zhotovitele. Při jejich instalování byla na mnoha místech dost dlouho na chodnících vykopaná jáma, ohrazená někde jen tak ledabyle, někde je doteď. Např. na ulici Modřínové.

Velké překvapení nás obyvatele Třebíče čekalo na ulici Velkomeziříčské. Zde byl nedávno vybudován chodník podél ulice pro jednodušší a bezpečnější cestu z části sídliště k zastávce MHD i linkových autobusů. Stavba praktická, po které volali občané a za kterou jsme rádi. Jen jaksi po instalaci označníku je tato část chodníku pro maminky s kočárky pro dvojčata a vozíčkáře nemožná. Prostě a jednoduše tudy neprojedou.

Po instalaci označníku je tato část chodníku pro maminky s kočárky pro dvojčata a vozíčkáře neprůjezdná
Po instalaci označníku je tato část chodníku pro maminky s kočárky pro dvojčata a vozíčkáře neprůjezdná

Starosta Pacal na tento podnět reagoval tak, že bylo nutné přihlédnout na vedení inženýrských sítí v zemi a samotný označník musí být vidět z autobusu i pro přicházející cestující. Přislíbil však, že se toto konkrétní místo nechá ještě prověřit.

Toto místo je opravdu nejhorší. Ale takto špatně umístěných označníků je po městě víc. Cyrilometodějská, Augustina Kratochvíla,  Gen. Svobody, na Kubišové ulici…Nechápeme projektanta, který tohle mohl navrhnout. A další Černý Petr je na vedoucím stavby, úředníku z daného odboru, vedoucím odboru, ale hlavně politicích z vedení města. To si nikdo z nich tohoto problému nevšiml? Nikdo ho neřeší? Vždyť tu stavbu jsme platili my. Město Třebíč, my občané a daňový poplatníci. A případné změny bude také muset někdo zaplatit. A hádejme. Kdo to bude?

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This