‼️ Chcete dohlédnout na správný průběh voleb, sčítání hlasů a zároveň si přivydělat? Přihlaste se do volební komise pomocí jednoduchého formuláře, který jsme pro Vás připravili. Volební okrsky jsou prozatím orientační, vychází z rozdělení u minulých komunálních voleb. Nepředpokládáme však výrazné změny.
 
🤔 Jaké jsou podmínky účasti?
 
🙋‍♀️ Každý člen komise musí být plnoletý, mít právo volit a zároveň nesmí kandidovat v příslušných volbách. Samotné účasti ve volební komisi předchází školení dle instrukcí městského úřadu.
 
🤔 Jaká je odměna?
 
🙋‍♂️ Řadový člen získá za účast ve volební komisi 1800 Kč, místopředseda 2100 Kč a předseda 2200 Kč. Místopředseda a předseda je určen losem. Členové komise, kteří pracují jako OSVČ, mají navíc nárok na náhradu ušlého zisku v maximální výši 340 Kč za den. Zaměstnanci mají pro změnu nárok na pracovní volno a náhradu mzdy ve výši průměrného výdělku.
 
Děkujeme za Vaši ochotu přispět ke správnému sečtení hlasů. Nezapomínejme, že každý hlas rozhoduje. V případě dotazů se na nás můžete obrátit na emailu: info@trebicobcanum.net, na telefonní číslo 608 166 241 nebo na některého z našich členů. Rádi Vám poradíme a těšíme se na spolupráci. ❤
 

Přihláška do volební komise

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This