Před několika měsíci jsme Vás informovali o žádosti obyvatel, kteří žijí na ulici Lavického. Obrátili se na nás s prosbou o pomoc při řešení problematiky parkování. Situaci již projednali s příslušnými orgány na městském úřadě, ovšem doposud byly všechny jejich podněty a připomínky ignorovány.

Občané se setkali s našimi zástupci v jednotlivých městských komisích. Konkrétně s Blankou Kutinovou, která je členkou komise pro rozvoj města, a Alešem Novákem, členem dopravní komise. Společně došlo ke zhodnocení situace a na jednání dopravní komise města Třebíče byly podány konkrétní návrhy na řešení problému.

thumbnail of lvidenska_2018-03-05_14-08-29

Projekt nových parkovacích stání a chodníku na ulici Lavického

Na příštím jednání dopravní komise bylo toto téma znovu otevřeno již po projednání na městském úřadě. Navrhované varianty byly zhodnoceny a následně bylo předložen finální výsledek. Ten zahrnuje vybudování nových parkovacích míst v jižní části ulice Lavického. Současně by měl být postaven i nový chodník, který bude spojovat ulice Lavického a Táborská.

Jsme rádi, že jsme mohli být obyvatelům nápomocni v řešení jejich problému a pomoci jim v jednání s radnicí. Děkujeme paní Lence Vídenské z odboru dopravy a komunálních služeb a také dalším osobám, které se podíleli na vyřešení tohoto dlouhodobého problému. Věříme, že podobných úspěšných projektů bude přibývat. Potřebujete i Vy naši pomoc, nebo s Vámi radnice nekomunikuje? Ozvěte se nám. Buď zde na webu, nebo prostřednictvím naší facebookové stránky či přímo konkrétním lidem z naší organizace. Rádi Vám pomůžeme. Jsme tu pro Vás.

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This