Některé věci v Třebíči asi ani nevymyslíte. Třeba když si dva opoziční zastupitelé z Třebíč Občanům! zažádají o možnost oddávat snoubence. Jsou k tomuto kroku vedení žádostmi snoubenců, aby je mohl oddat někdo z opozice, protože naše radniční koalice zkrátka není jejich šálek kávy. Nemluvě o tom, že počet oddávajících se rozšiřuje z řad koalice. Odpověď je jasná a my se už musíme smát.

Podotýkáme, že v minulém období volebním období, kdy město řídila téměř stejná koalice, bylo oddávajících sedm a počet svateb meziročně rostl.

Odpověď z radnice by se dala parafrázovat i takto: “Rozkaz zněl jasně! Nepustit nikdy nikam nikoho z Třebíč Občanům!. Nejprve to zdůvodníme, že nikdo z nás nemůže pracovat s Jaromírem Barákem, ale ostatní nám nevadí. Pak se ostře pustíme do dalších a protože po nás pořád něco chtějí, tak řekneme, že je nás už moc. A vždycky si vymyslíme něco. Však ono je to přestane bavit!”

Omyl milá koalice, čím víc budete utahovat šrouby, tím víc budeme pracovat a klidně se u toho budeme i smát. Ona totiž vaše negativní energie se dá docela dobře přetavit na pozitivismus. On už i pan Werich řekl: “Nad blbostí se nedá vyhrát, ale taky se nikdy nesmí proti ní přestat bojovat!”

PS: Jen bychom se tímto chtěli omluvit těm, kteří by bývali chtěli být oddáni Blankou Kutinovou nebo Alešem Novákem.

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This