Město Třebíč se rozhodlo vyslat delegaci do Jižní Koreje. Myslet si o tom můžeme co chceme, ale je to tak, radní si mohou schválit v podstatě cokoliv. Rozhodli tedy o tom, že na výlet poletí 7 delegátů nominovaných radou města. Ovšem kancelář vedení města objednala 12 letenek. Proč 12? To nevíme. Je to chyba úředníka? Cestovat s delegací budou i někteří rodinní příslušníci radních? Nebo město platí letenky spřízněným podnikatelům? Napadá vás ještě nějaký jiný důvod?
Vedení třebíčské radnice letí do Jižní Koreje. Bude jich 7 nebo 12?
autor: Třebíč Občanům! | Říj 5, 2023 | Klientelismus, Radnice, Transparentní radnice | 0 komentářů





