Průchvat, nebo obchvat? To je horké téma v Třebíči již několik let. Není se proto čemu divit, že se tato otázka dostává i do kampaně před krajskými volbami. Je však zcela nepřípustné, aby starosta Pavel Pacal a ostatní radní zneužívali městské peníze na propagandu pouze jejich názoru, který označují jako „jedinou pravdu“.

Nejen, že se po Třebíči objevují plakáty a billboardy, kde jako jediné možné řešení prezentují radní právě variantu průchvatu. Z městských peněz jsou také placeny příspěvky na webu nebo sociálních sítích. O tomto víkendu dostáváte do svých schránek brožuru nazvanou „STOP KOLONÁM“. Ta obsahuje mnoho radničních lží a napadá naše zastupitele a další občany Třebíče. Proto jsme vytvořili tento příspěvek, ve kterém na uvedené informace reagujeme. Fotografie naleznete níže.

Abychom měli větší šanci prosadit skutečný, velký obchvat Třebíče, kandidují naši zastupitelé Blanka Kutinová, Aleš Novák a Rostislav Štork také v krajských volbách. Ty se uskuteční 2. a 3. října 2020. Naše tváře naleznete na kandidátce Pro TOP Vysočinu s číslem 25. Zároveň můžete naše zastupitele podpořit také preferenčním hlasem u pořadového čísla kandidáta. Blanka Kutinová má číslo 2, Aleš Novák 19 a Rostislav Štork 29.

Boj za velký obchvat Třebíče pokračuje. Děkujeme za Vaši podporu. 🙂

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This