Vážení uživatelé naší facebookové stránky Třebíč Občanům!,

 velmi nás zajímají vaše názory, postřehy a komentáře. Abychom zachovali vysokou úroveň naší stránky a zároveň aby pro vás byly diskuse pod články přínosné, představujeme vám závazná pravidla diskuse na naší facebookové stránce.

Odesláním příspěvku nebo komentáře bere přispěvatel na vědomí tato pravidla diskuse a vyjadřuje s nimi souhlas. Redakce (správci facebookové stránky) si vyhrazuje právo odstraňovat nebo upravovat příspěvky porušující pravidla, v případě opakovaných prohřešků zablokovat danému uživateli možnost komentovat příspěvky či posílat zprávy.

Troll je v internetovém slangu obvykle anonymní účastník online diskusních fórchatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

Činnost trollů neunikla ani sociálním inženýrům. Tak se stává, že je troll placeným, nebo i dobrovolným (z přesvědčení) spolupracovníkem nějaké agentury a jejich činnost bývá za účelem dosažení nějakého cíle koordinována. Cíle mohou být rozličné, od propagace nějakého výrobku přes dezinformační činnost nějaké agentury až třeba k propagaci nějakého náboženství.

WIKIPEDIE - otevřená encyklopedie

Příspěvky, které mohou být v rozporu s právními předpisy České republiky nebo s dobrými mravy, zejména pokud jde o ochranu osobnosti, osobních údajů a dobrého jména, budou smazány. Týká se to zejména komentářů obsahujících hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhrůžky, provokace, rasistické výroky nebo příspěvků poškozujících dobré jméno nebo jiné oprávněné zájmy autorů či jiných osob.

 Přispěvovatelé musí respektovat soukromí jiných osob, nesmí zveřejňovat jejich telefonní čísla, adresy či soukromé informace o nich.

Diskutujícím poskytujeme prostor pro svobodné vyjádření a výměnu názorů. Příspěvky nesouvisející s tématem článku nebo záměrně vyvolávající trolling, flame war, spam, reklamní a nerelevantní odkazy budou smazány. Je také zakázáno vkládání opakujících se příspěvků nebo komentářů do jedné diskuse nebo do více diskusí najednou.

Flame war (česky doslova plamenná válka, též svatá válkapříliš ohnivá diskuse apod., někdy jen flame – plamen) je označení internetové diskuse, která překročila hranice pro účastníky přínosné výměny názorů a stala se hádkou. Někdy končí osobním napadáním zúčastněných, často pak bez přímého vztahu k tématu. Pojem pochází z anglickojazyčného internetového prostředí.

WIKIPEDIE - otevřená encyklopedie

Diskutující musí psát svoje příspěvky či komentáře pod jménem splňujícím pravidla Facebooku. Je zakázáno vydávat se za jinou osobu nebo zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli.

Redakce nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This