Ke konci loňského roku se na nás obrátili občané žijící v bytových domech na ulici Lavického. Chyběly jim místa k parkování a také chodník přes ulici Táborskou. Blanka Kutinová (členka komise pro rozvoj města) a Aleš Novák (člen dopravní komise města) se se zástupci těchto občanů setkali, aby se společně pokusili nalézt řešení, o čemž jsme informovali již v tomto článku.

Projekt nových parkovacích stání a chodníku na ulici Lavického

Projekt nových parkovacích stání a chodníku na ulici Lavického

Po vzájemné diskuzi byly vytipovány lokality, kde by mohlo dojít k vybudování nových parkovacích míst včetně dostavby požadovaného chodníku. Tyto návrhy byly diskutovány i na dopravní komisi města, kde bylo přislíbeno, že dojde k realizaci obou požadavků. V těchto dnech již můžeme registrovat probíhající stavební práce na novém chodníku. Zároveň byl také vytvořen přechod pro chodce, který propojí ulice Táborská a Lavického. Další etapou projektu má být stavba nových parkovacích míst, které jsou naznačeny na přiloženém výkresu. 

Jsme rádi, že díky naší pomoci, kdy se roky požadavky obyvatel nikdo z kompetentních politiků nezabýval, konečně bude lidem vyhověno. Zároveň děkujeme úředníkům z odboru dopravy a komunálních služeb. Máte i Vy podobný problém? Máte námět na další místa, kde by bylo vhodné realizovat podobné projekty? Napište nám na mail info@trebicobcanum.net nebo na náš facebookový profil. Rádi se s Vámi potkáme. 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This