Dobrý den pane Buriane,

 

před několika dny jsme spolu na téma obchvatu Třebíče vedli na Facebooku diskuzi, ve které jste mi nejen tykal, ale také urážel mě i mé kolegy. Následně jste si mě zablokoval. Od dnešního dne, tj. 28. 9. 2020, koluje na sociálních sítích video s názvem „Pohřeb“, které se týká výstavby obchvatu Třebíče zvaného „průchvat“. V titulcích je pak zmiňováno příjmení Novák. Jelikož bylo toto video zveřejněno na profilu politického uskupení Třebíč Občanům!, do kterého patřím, předpokládám, že se jedná o narážku na moji osobu. Obzvlášť, když bylo přidáno společně s dalším komentářem pod video, ve kterém trasu průchvatu osobně komentuji. Proč tento dopis adresuji právě Vám?

 

Video bylo zveřejněno pod profilem se jménem František Veselý. Tento profil byl založen dnes, tj. 28. 9. 2020, jen několik minut před prvním zveřejněním videa. Profilová fotka tohoto účtu je shodná s tou, kterou jste dne 13. 9. v 16:13 zveřejnil na svém profilu pod jménem Petr Burian. Nejen podle těchto informací, ale také podle stylu konverzace, tykání a urážení pod mým příspěvkem to vypadá, že jste si založil falešný profil za účelem poškozovat nejen mě, ale také mé kolegy.

 

Nyní k samotnému videu. Když jsem jej důkladně zanalyzoval, zjistil jsem, že jste autor a vlastník tohoto videa. Nejen, že jste si tedy nejspíše založil falešný profil na Facebooku, ale vytvořil jste i toto video a otevřeně se tak zapojujete do předvolebního boje po boku vedení města. Toho vedení města, které Vaší firmě Yashica pravidelně schvaluje téměř 8milionové dotace na provoz Aquaparku Laguna a které Vám přiděluje veřejné zakázky nebo pronajímá prostory pro reklamu a pořádání kulturních akcí.

 

Ano, skutečně se mi nelíbí, jaký vztah máte se současnou koalicí a jakým způsobem proti nám otevřeně vystupujete. Kdybyste nebyl jednatel firmy Yashica, která od města čerpá mnohamilionové dotace, budu to brát jako klasický, byť špinavý, předvolební boj. Ale zde už jde o peníze občanů města. Špinavý předvolební boj jménem Vaší firmy jsou i pravidelně nevyvážené články v Horáckých novinách, které mají za cíl poškodit naše zastupitele, členy, voliče, ale i občany města. Horácké noviny jsou taktéž vlastněny firmou Yashica. Zároveň jste naší volební straně

 

Pro TOP Vysočinu odmítli vyvěsit plakáty (tzv. citylighty) na zastávky, přestože máme uzavřenou smlouvu, a opět neférově zasahujete do předvolební kampaně.

 

Toto všechno ukazuje Vaše praktiky, které využíváte v předvolebním boji. Jelikož ale čerpáte i veřejné peníze, nebudu o tom všem mlčet. Nikdy. Nechť si udělá každý svůj názor na věc. 🙂

 

S pozdravem,

 

Aleš Novák

 

občan a zastupitel města Třebíče

 
PS: Vše máme zdokumentované a uschované. Další postup je v řešení… 🧐
 
 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This