Jaroslav Šmarda

provozně-obchodní ředitel

člen spolku Obchvat Třebíče

“Chci město bez podezřelých zakázek, skutečný velký obchvat a živé, zelené a dostupné centrum.”

Jaroslav Šmarda absolvoval gymnázium v Třebíči, elektronické počítače na Elektrotechnické fakultě VUT v Brně (titul Ing.), vystudoval management a ekonomii na Masarykově univerzitě v Brně (titul Bc.) a program Executive MBA organizovaný společně Dominikánskou univerzitou v Chicagu a Podnikatelskou fakultou VUT v Brně.

Do roku 1990 pracoval jako programátor v Podniku výpočetní techniky, poté se stal spoluzakladatel softwarové firmy, kde pracoval postupně jako programátor, vedoucí vývoje, technický ředitel a obchodně-provozní ředitel společnosti. Nyní je hlavním analytikem společnosti.

Externě přednáší informační technologie na Podnikatelské fakultě VUT v Brně a na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity.
Volný čas věnuje dobrovolnictví v jedné z největších světových dobročinných organizací, kde je místopředsedou distriktního výboru výměny mládeže.

Jaroslav se svojí manželkou Hanou vychovali syna.

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This