Alexandra Svobodová

Alexandra Svobodová

opoziční členka městského zastupitelstva, členka kontrolního výboru

Alexandra Svobodová je absolventkou SOU ve Žďáře nad Sázavou a následně Velkém Meziříčí, oboru podnikání v obchodu a službách. Poté studovala veřejnou správu a ekonomii na Západomoravské vysoké škole v Třebíči a České zemědělské univerzitě v Praze. Také absolvovala rekvalifikační kurz s půlroční praxí pro pozici projektový manažer v otázkách dotací z fondů Evropské unie.
V minulosti působila jako vedoucí prodejny firmy vyrábějící punčochové zboží, asistentka ředitele velkoobchodní firmy se spojovacím materiálem či vedoucí provozu obchodního centra společnosti prodávající stavebniny. V současnosti je zaměstnána jako ekonomka v jedné z největších třebíčských tiskáren.
Ve svém volném čase se věnuje především rodině. Mezi její záliby patří velká škála letních a zimních sportů, pečení domácích dortů, péče o domácí mazlíčky, drobné umělecké aktivity i návštěvy kulturních akcí spolu s rodinou. Ráda hledá nové výzvy a dlouhodobě pokračuje v sebevzdělávání.
Alexandra Svobodová za svůj život vychovala syna, nyní studenta právnické fakulty UK v Praze, dceru, dnes studentku Gymnázia Třebíč, a v současné době je na mateřské dovolené se svým třetím dítětem.

TÉMATA

ARCHÍV

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This