Další nedělní dopoledne jsme společně s partou nadšenců z Geo Třebíč strávili v Lorenzových sadech a v Lísčí. Po jarním úklidu, kdy jsme nestihli uklidit některá místa v těchto parcích, jsme chtěli svoji práci dotáhnout až do konce. A povedlo se. Shodli jsme se na tom, že je potřebné se pravidelně o plíce našeho města starat. Poměr nasbíraného odpadu na jaře a nyní se nedá srovnat. Což je skvělé. Vždycky se bohužel najdou lidé, kteří do lesa nebo parku přijdou s plnou plastovou lahví, ale ta prázdná už se jim odnášet nechce. Bylo to tak vždycky a nemyslíme, že v budoucnu to bude jiné. Ale moc si vážíme lidí, kterým není zatěžko obětovat jedno dopoledne a po jiných to uklidit. Díky Vám všem, ať uklízíte v Třebíči či jiných místech naší vlasti.

Děkujeme ještě jednou všem dobrovolníkům z jarní akce a z té dnešní. Dík patří i všem z odboru životního prostředí na městském úřadě, kteří nám zajišťují odvoz nasbíraného odpadu a lidem z Ukliďme si Česko za materiální podporu. Někdy jindy na další akci se těšíme na shledanou.

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This