Aleš Novák

opoziční zastupitel města Třebíče

člen výboru pro páteřní dopravní infrastrukturu ve městě, člen dopravní komise, člen spolku Obchvat Třebíče

“Chci fungující dopravu v Třebíči. Velký obchvat města, promyšlenou koordinaci oprav a uzavírek, seřízené semafory a spolehlivou městskou hromadnou dopravu. Chci udělat všechno pro to, abychom o Třebíči mohli začít říkat, že je chytrá – tedy Smart City.”

Aleš Novák se narodil 26. 8. 1996 v Třebíči. Po absolvování třebíčského osmiletého gymnázia nastoupil na Fakultu dopravní ČVUT v Praze. V roce 2019 získal bakalářský titul v oboru Logistika a řízení dopravních systémů. Nyní pokračuje v magisterském studiu. Aleš je autorem publikace “60 LET MHD TŘEBÍČ”, jež byla vydána u příležitosti šedesátého výročí založení městské dopravy v Třebíči. Byl hlavním organizátorem oslav 60 LET MHD TŘEBÍČ, které proběhly v roce 2014 na Karlově náměstí v Třebíči. Za svou středoškolskou odbornou činnost na téma Vývoj městské hromadné dopravy v Třebíči získal cenu rektora ČVUT.

V současné době pracuje jako operativní dispečer stevardů v autobusech společnosti RegioJet.  Ve volných chvílích sám působí jako stevard ve žlutých autobusech.

Nyní je členem dopravní komise města a v Třebíči by rád zlepšil celkovou dopravní situaci se zaměřením na MHD.

Vedle dopravy patří mezi jeho koníčky hudba, sport, historie a politika. Absolvoval dva stupně hry na elektrické klávesové nástroje a dokončil první stupeň hry na klasickou kytaru na ZUŠ Třebíč. Svoje hudební dovednosti rozšiřuje o zpěv a hru na klavír či elektrickou kytaru. Rekreačně hraje tenis, squash, badminton a stolní tenis.

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This