Stanislav Neuman

vedoucí prodejny sportovních potřeb, organizátor akcí na Trumpetce, opoziční zastupitel

člen sportovní komise

“Chci vedení města, za které se nebudu stydět. Chci přátelskou Třebíč bez radniční byrokracie a hlouposti, bez zbytečných zákazů a úřední buzerace. Chci město sportu a kultuře zaslíbené. A hlavně chci Třebíč, v níž se nám bude dobře žít, a na kterou budeme právem pyšní.”

Stanislav Neuman se narodil 11.června 1962. Absolvoval Průmyslovou školu stavební obor TZB, po té Vysokou školu stavební v Brně obor Vodní stavby a vodní hospodářství. Dostudoval ji bez státnic. Byl velmi činný v politice již od roku 1989, kdy byl organizátorem Občanského fóra v Třebíči. Díky němu zavlála na počest svobody československá vlajka na třebíčské věži. Byl vždy aktivní nestraník, ale v roce 2018 vstoupil do Pirátské strany, kde vydržel do roku 2022. Od roku 2018 je zastupitelem města a členem sportovní komise.

Žije se svojí ženou a mají spolu tři dcery. Všechny jsou výjimečné sportovkyně. Tereza cyklistka, účastnice olympiády v Tokiu, Kateřina mistryně světa v bikejorinku a Kristýna zatím atletka, snowborďačka a boxerka. Organizuje také v restauraci Trumpetka kulturní akce pro širokou veřejnost.

Doporučené články

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This