Martin Hráček

elektrotechnik

“Chci, aby Třebíč byla dobrým místem pro život a otočil se trend jejího vylidňování. Město potřebuje dostatek zajímavých pracovních příležitostí a dostupné bydlení.”

Martin Hráček se narodil 25.7 1988 v Třebíči. Po konci studia na SPŠT Třebíč v roce 2008 nastoupil jako technik na JE Dukovany, kde pracoval 4 roky na obnově řídících systému JE. Následovala práce na výstavbě nového zdroje plynové elektrárny v Počeradech jako řídící technik odpovědný za spouštění řídících systému. Poté s účastnil na realizaci post Fukušimských projektů na JE Dukovany a zvyšování bezpečnosti JE. Následovalo 5 let, kdy se účastnil spouštění jaderné elektrárny Mochovce jako člen skupiny odpovědných za systémy měření výkonu reaktoru a bezpečnostních systému.

Momentálně se podílí na obnově ŘS Temelín. Ve volných chvílích se věnuje dálkovému studiu na VUT Brno, sportu, zejména běhu a hraní na kytaru.

Doporučené články

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This