Iva Klebanová

administrativní pracovnice

členka komise pro Zdravé město a MA21

“Chci zlepšit životní podmínky handicapovaných občanů v Třebíči.”

Iva Klebanová (rozená Freibergová) se narodila v Třebíči dne 22. 5. 1967, kde žije téměř celý život a kde vychovala své dva syny. Od svých třiceti pěti let je na invalidním vozíku, neboť se u ní objevila nevyléčitelná nemoc zvaná svalová dystrofie. V současné době pracuje na administrativní pozici. Je také již šťastná babička a není jí lhostejné, za jakých podmínek a v jakém prostředí budou její vnoučata ve městě Třebíč vyrůstat.

Ráda by se angažovala v oblasti zlepšení životních podmínek handicapovaných osob. Snaží se mapovat a upozorňovat městskou radu na nedostatky přístupných míst v našem městě. Je velmi komunikativní, nebojí se upozornit na problémy a řešit konflikty.

Iva tvrdí, že je nutné myslet nejen na mladé lidi, úpravy chodníků pro jízdu mladých maminek s kočárky, ale i starší občany, kteří se pohybují pomocí berlí či jiných zdravotních pomůcek. Sama bydlí v bezbariérovém domě, kde se setkávám s problémy seniorů a ráda by se jich zastala a pomohla jim.

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This