Alexandra Svobodová

opoziční zastupitelka města Třebíče

členka majetkové komise

“Chci živé město, do kterého se budou naše děti vracet. Město, kde naše děti seženou dobře placenou práci a kde se budou cítit spokojeně.”
Alexandra Svobodová je absolventkou SOU ve Žďáře nad Sázavou a následně ve Velkém Meziříčí, oboru podnikání v obchodu a službách. Poté studovala veřejnou správu a ekonomii na Západomoravské vysoké škole v Třebíči a České zemědělské univerzitě v Praze. Také absolvovala rekvalifikační kurz s půlroční praxí pro pozici projektový manažer v otázkách dotací z fondů Evropské unie.

V minulosti působila jako vedoucí prodejny firmy vyrábějící punčochové zboží, asistentka ředitele velkoobchodní firmy se spojovacím materiálem či vedoucí provozu obchodního centra společnosti prodávající stavebniny. V současnosti je zaměstnána jako ekonomka v třebíčské střední škole.

Ve svém volném čase se věnuje především rodině. Mezi její záliby patří velká škála letních a zimních sportů, pečení domácích dortů, péče o domácí mazlíčky, drobné umělecké aktivity i návštěvy kulturních akcí spolu s rodinou. Ráda hledá nové výzvy a dlouhodobě pokračuje v sebevzdělávání.

Alexandra Svobodová je pyšnou matkou dcery a dvou synů.

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This