Jaromír Barák

Jaromír Barák

opoziční člen zastupitelstva

Narodil se 9. 12. 1957, žije v Třebíči. Absolvoval Střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Brně, veřejnou správu, ekonomii a management studoval na Masarykově univerzitě v Brně a Vysoké škole ekonomické v Praze. Do roku 1990 pracoval jako počítačový specialista, poté působil ve státní správě, kde se věnoval ekonomické transformaci státních podniků. Od roku 2001 se zabývá poradenstvím v oblasti restrukturalizace, organizace a ekonomického řízení malých a středních firem, na vedení některých z nich se podílí.

V roce 2000 se stal členem zastupitelstva kraje Vysočina a předsedou jeho kontrolního výboru. V současné době je třetí volební období členem městského zastupitelstva v Třebíči, kde patří k nejvýraznějším kritikům klientelizmu vedení radnice.

Převážnou část svého volného času věnuje práci v jedné z největších mezinárodních neziskových organizací, kde se podílí na pořádání výměnných pobytů středoškolských studentů do zahraničí.

Jaromír Barák je ženatý, s manželkou Jaroslavou vychovali dceru a syna.

TÉMATA

ARCHÍV

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This