Základní informace

Již více než rok bojujeme s pandemií koronaviru. Ze strany státu jde o více či méně chaotické řízení. Velmi často se mění informace a nařízení, která nejsou ani dostatečně vysvětlená a odborníky podpořená. Plno z nás už neví, co platí a co nás v nejbližších dnech nového čeká. A to nejen celorepublikově, ale často i přímo v našem městě. Doufali jsme, že vedení města vytvoří shrnutí, které bude snadno k nalezení na webových stránkách našeho města a usnadní tak hledání novinek a pokynů. Protože se tak ani po roce nestalo, tak jsme pro Vás vytvořili tuto speciální sekci u nás, na našem webu. Zde byste měli nalézt důležité informace související s onemocněním COVID-19. V této části naleznete dva odkazy. Levý poskytuje informace o aktuálních opatřeních, které nařizuje vláda, odkaz vpravo poté poskytuje odpovědi na otázky týkající se nejrůznějších odvětví života během pandemie.

Očkování v Třebíči

Tématem číslo jedna se v posledních dnech a týdnech stává očkování. V Třebíči se provádí v očkovacím centru, které je umístěno v budově Fóra. Zde jsme pro Vás připravili několik odkazů, které se této problematice věnují. Naleznete zde informace k očkovacím centru a průběhu očkování nebo interaktivní statistiku počtu naočkovaných lidí v Třebíči a okolí. Další odkaz Vás přímo navede do registračního systému pro očkování, přičemž je zde umístěn také návod, jak postupovat při registraci. V závěru této kapitoly naleznete nejdůležitější informace o vakcínách. 

Onemocnění COVID-19 ve světě

Jak si vedeme v porovnání s jinými zeměmi světa, si můžete prohlédnout na interaktivní mapě. Bohužel již několik týdnů platí, že jsme v boji proti onemocnění COVID-19 kvůli neschopnosti současné vlády nejhorší na světě. 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This