Lenka Jourová

vedoucí laboratoře

členka sociální komise

“Jsem přesvědčena, že zastupitelé našeho města by měli vytvořit takové podmínky a příležitosti pro mladé lidi v našem regionu, aby zde našli uplatnění a bydlení. Chci podpořit všechny možnosti, které zajistí pro naše seniory důstojné stáří.”

Lenka Jourová se narodila v Třebíči 26.7.1964 a je absolventkou Střední zdravotnické školy v Třebíči. Po maturitě nastoupila jako zdravotní sestra na ARO Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně. Vystudovala Vysokou školu veterinární v Brně obor hygiena a začala pracovat v mikrobiologické laboratoři KHS Třebíč. Od roku 1996 pracovala v laboratoři na poliklinice jako vedoucí mikrobiologie. V současnosti pracuje v klinické laboratoři v Jihlavě jako vedoucí pracoviště klinické biochemie, hematologie a mikrobiologie. Vyučovala odborné předměty na střední škole, nadále se věnuje studentům při výuce odborných předmětů souvisejících s jejím zaměstnáním. Pracuje v sociální komisi města Třebíč, kde využívá poznatky z péče o rodiče a může posoudit potřeby starších občanů vyplývajících z jejich věku nebo zdravotního omezení. Nadále pracuje jako dobrovolník v sociálních službách.

Chtěla by ovlivnit ty oblasti života obyvatel v Třebíči, které jsou jí díky profesi a životním zkušenostem blízké. Ráda by se věnovala sociální oblasti, zdravotnictví, sociální politice, problematice stáří.

Ve volném  čase se věnuje rodině, turistice a četbě. Je vdaná, má dvě dospělé děti a velkou radost z vnoučka.

 

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This