Iva Némethová

právnička

členka majetkové komise, tajemnice spolku Obchvat Třebíče

„Chci fungující dopravu ve městě a lepší podmínky pro turismus a kulturu.“
Iva Némethová se narodila 1. 3. 1984 v Třebíči. Po absolvování Katolického gymnázia v Třebíči vystudovala obor Právo a právní věda na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, kde získala titul Mgr. Žije v Třebíči, je vdaná a pracuje jako právník na Katastrálním pracovišti v Třebíči. Jejím největším koníčkem je motorismus, konkrétně stará auta všeho druhu.

Je členkou a tajemnicí zapsaného spolku Obchvat  Třebíče z. s., který usiluje o vybudování tzv. „velkého obchvatu“. V Třebíči by se zaměřila na dopravu, kulturu a turistický ruch, kde vidí velké rezervy.

Jako člen Veteran Car Clubu Třebíč, z. s.  se podílí na organizování srazů a závodů pořádaných tímto zapsaným spolkem. K jejím dalším zálibám patří cestování, příroda a skauting (poslední dnes už spíše okrajově: pomáhá s vedením 6. oddílu vodních skautů v Třebíči a podílí se na přípravě táborů a vícedenních akcí). Rekreačně hraje badminton a v zimě ráda lyžuje a bruslí. Ve volných chvílích si se zájmem přečte dobrou knihu, nejraději s historickou tématikou a nebo si s přáteli a rodinou zahraje stolní deskovou hru.

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This