Drahomír Klement

majitel dvou značkových prodejen na Karlově náměstí v Třebíči

“Chci sdružovat lidi žijící a podnikající na Karlově náměstí v Třebíči a všechny občany, kterým záleží na tom, aby se na Karlovo náměstí i po rekonstrukci znovu vrátil život. Proto jsem založil a spravuji facebookovou skupinu Karlovo náměstí pro lidi.”

Drahomír Klement se narodil 15.11.1972 v Třebíči. Je mu 49 let. Studoval Střední průmyslovou školu technickou v Třebíči, kterou ukončil maturitní zkouškou. Je ženatý a má dvě děti – dceru a syna. Je majitelem dvou značkových prodejen na Karlově náměstí v Třebíči.

První prodejnu s domácími potřebami otevřel již před šesti lety. Letos v červnu otevřel druhou s elektrospotřebiči. Celý svůj profesní život pracoval na manažerských pozicích. Setkával se s mnoha zajímavými lidmi z celé České republiky. Jako obchodník se musel se všemi zákazníky či obchodními partnery vždy rozumně dohodnout. Denně se setkává se zákazníky, občany nebo i s majiteli provozoven a živnostníky žijícími nebo pracujícími na Karlově náměstí v Třebíči.
Dlouhodobě mapuje nechvalnou dopravní situaci i život nejen na Karlově náměstí, ale i v Židovské čtvrti v Třebíči.

“Jsem třebíčský patriot a proto chci, aby se naše město posouvalo dopředu. Chci město pro všechny občany. Hledám kompromis a společný zájem. I společná cesta je cíl,” říká Drahomír.

Doporučené články

 

 

 

 

Získejte více informací

z našeho webu

Třebíč Občanům!

 

Zaregistrujte se do našeho emailového seznamu a nenechte si ujít žádné novinky.

Pro úspěšnou registraci k odběru novinek z našeho webu potvrďte prosím vaši emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme vám poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This